Topnatur Colonfit Basic 180 kapslí

Topnatur Colonfit Basic 180 kapslí

Topnatur Colonfit je 100% rostlinný produkt určený pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech. Vhodný i při užívání antibiotik.

Produkt koupíte také v těchto obchodech

Popis produktu

Topnatur Colonfit je 100% rostlinný produkt určený pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech. Vhodný i při užívání antibiotik.Výrobek Topnatur Colonfit Basic 180 kapslí naleznete v naší nabídce od 4.4.2021. Právě jej můžete zakoupit za 249 Kč v obchodě Fitness4u. V současnosti si můžete zakoupit produkt v těchto eshopech Fitness4u, Sportega.cz, Pro zdraví, Pilulka.cz, Drmax.cz, Grizly.cz. Produkt vyrábí značka Topnatur. Zákazníci si také oblíbili hledat další podobné produkty v kategoriích Doplňky a výživa, Vitamíny, Ostatní vitamíny, Vitamíny, minerály, kloubní výživa, podívejte se do těchto kategorií také a určitě najdete mnoho dalších produktů pro váš zdravý životní styl.

Parametry

Kategorie Doplňky a výživa, Vitamíny, Ostatní vitamíny, Vitamíny, minerály, kloubní výživa
Kategorie , Zdravá výživa | Podpora trávení a zažívání | Probiotika a digestiva, Části těla -> Trávicí ústrojí -> Střeva, Doplňky stravy > Trávení a metabolismus > Vláknina – Psyllium, , Doplňky stravy a sport | Doplňky podle cíle | Detoxikace organismu
Značka Topnatur
EAN 8594028193513

Mohlo by vás také zajímat

Načítám ...
Načítám ...