Fitio.cz - Inspirativní web sportovního vybavení

Jsme inspirativní web a snažíme se primárně agregovat sportovní nabídku ze všech e- shopů, abyste vše nalezli kompletní nabídku v České Republice na jednom místě. Máte tak možnost vybírat ze širokého portfolia a nelézt to nejvhodnější vybavení pro vás bez toho, aniž byste museli proklikávat desítky webů.

V kategorii SPORT neexistuje žádný jiný internetový portál podobných dispozic. Náš web skýtá tu nejlepší kategorizaci a filtraci konkrétního produktu, navíc u nás získáte mnohem cílenější zážitek při vlastním výběru. Přinášíme vám nejširší nabídku v oblasti sportovních produktů jako je sportovní vybavení, oblečení, obuv, elektronika a výživa. Můžete u nás procházet a porovnávat nabídky desítek českých sportovních e-shopů a k dispozici bude také rádce v oblasti nakupování sportovního vybavení.

Že téměř necvičíte? Nevadí. Každý aktivní člověk, který si jde třeba i jen jednou týdně zacvičit nebo zahrát s přáteli, a ani by se sám nenazval "sportovcem", u nás najde vše, co potřebuje. Stejně tak si zde přijdou na své i rodiče, které potřebují vybavit na sport své děti.

Jako inspirativní web zaměřený na sport nabízíme široký výběr také pro sportovce, kteří se sportu věnují závodně a potřebují proto více profi vybavení. Nabízíme kompletní sortiment sportovního vybavení, obuvi a oblečení, doplňkové stravy pro sportovce, outdoor vybavení na turistiku, camping atd.


Nikde jinde nenajdete tak širokou nabídku s kvalitní kategorizací sportovního vybavení a s cílem příjemného a efektivního výběru.


Pro koho tu jsme?

Pro všechny nadšence do sportu, kteří chtějí to nejkvalitnější vybavení, včetně doplňků stravy a technologických věciček třeba na měření vašich výkonů.

Nesportujete pravidelně? Nevadí, i když sportujete jednou za čas, je dobré mít vybavení k tomu určené, abyste se nezranili, nebo si neničili tělo. Prostě si vyberte, co potřebujete a pokud váháte, obraťte se na rádce, ten vám jistě doporučí to nejlepší pro vás, dle potřeb.

Sportujete pravidelně či závodně a potřebujete více profi vybavení? Neváhejte a začněte vyhledávat co potřebujete. Pro vás máme širokou nabídku vybavení, které splňuje ty největší nároky a zajistí vám podporu při vašich výkonech.

A ani fanoušci turistiky a campingu u nás neostrouhají. Projděte si tuto kategorii a určitě objevíte spoustu věcí, které nemáte, ale je dobré je mít připravené, nikdy nevíte, kdy co budete potřebovat.


"Každý sportovní výkon začíná na Fitio.cz"