Hokejka Sher-wood Project 8 Grip SR, senior,R,65,PP26
Image 0
Image 1

Hokejka Sher-wood Project 8 Grip SR, senior,R,65,PP26

Hokejka Sher-wood Project 8 je vyšší model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady Project. Nabízí skvělou kvalitu za výbornou cenu. Nová technologie SST, která dodává hokejce pekelnou dávku síly a energie, kterou kdy Sher-wood vytvořil! Díky střednímu bodu ohybu nabízí hokejka možnost rychlého vystřelení puku. Konstrukci hokejky tvoří pro-spec 12K karbonová vlákna a shaft, který se…
SHER-WOOD
4 139 Kč
Doprava zdarma

Popis produktu

Hokejka Sher-wood Project 8 je vyšší model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady Project. Nabízí skvělou kvalitu za výbornou cenu. Nová technologie SST, která dodává hokejce pekelnou dávku síly a energie, kterou kdy Sher-wood vytvořil! Díky střednímu bodu ohybu nabízí hokejka možnost rychlého vystřelení puku. Konstrukci hokejky tvoří pro-spec 12K karbonová vlákna a shaft, který se perfektně drží a přenese energii z rukou do hole v maximální možné míře díky FlyStrong Technologii. Perfektní, pevná a lehká hokejka pro náročné poloprofesionální a profesionální hráče!

Produkt Hokejka Sher-wood Project 8 Grip SR, senior,R,65,PP26 najdete v naší nabídce od 4.4.2021. Právě jej můžete zakoupit za 4139 Kč v obchodě digiboss.cz. Na produkt Hokejka Sher-wood Project 8 Grip SR, senior,R,65,PP26 aktuálně nabízí digiboss.cz dopravu zdarma a můžete jej mít tak doma bez zbytečných poplatků. V současnosti si zakoupíte výrobek v těchto eshopech digiboss.cz. Produkt vyrábí značka SHER-WOOD. Zákazníci si také oblíbili hledat další podobné produkty v kategoriích Sporty, Ohyb pravá, Lední Hokej, Hokejový hráč, Hokejky pro hráče, podívejte se do těchto kategorií také a určitě najdete mnoho dalších produktů pro vaše zdraví.

Parametry

Kategorie Sporty, Ohyb pravá, Lední Hokej, Hokejový hráč, Hokejky pro hráče
Kategorie Heureka.cz | Sport | Zimní sporty | Hokej | Hokejky
Značka SHER-WOOD
EAN 771249339250

Mohlo by vás také zajímat

Načítám ...
Načítám ...